• Rekrutacja

• Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 prowadzona jest do klas I-VI.

Ważne terminy:

25 luty - 1 marca 2019 r.

Dni otwarte w Szkole Słonecznej. Harmonogram lekcji otwartych:

Poniedziałek 25.02. JĘZYK POLSKI kl. IV "Pisownia małą i wielką literą" godz. 8:15
          Wtorek 26.02. MATEMATYKA kl. IV "Prostokąty i kwadraty" godz. 8:15
          Wtorek 26.02. EDUKACJA POLONISTYCZNA kl. III "Język jest żywy" godz. 9:15
          Środa 27.02. INFORMATYKA kl. III godz. 8:15
          Czwartek 28.02. JĘZYK ANGIELSKI kl.3 "Memorizing new vocabulary"  godz. 8:15
          Piątek 1.03. EDUKACJA ZINTEGROWANA k. I "Chcę zostać astronautą" godz. 10:10

5 marca 2019 r. godz. 17:00

Wykład otwarty dyrektora szkoły „Jak optymalnie przygotować dziecko do pójścia do szkoły? Czego oczekiwać od dziecka, od nauczycieli i dyrektora?”

19 marca 2019 r. godz. 17:00

Spotkanie otwarte z dyrektorem szkoły i tech-teacherem, poświęcone realizacji w Szkole Słonecznej projektu unijnego „Cyfrowym krokiem w przyszłość” (termin do potwierdzenia!)

Możliwe są także indywidualne spotkania z dyrektorem.

Dołączenie ucznia w bieżącym roku szkolnym jest możliwe, po wcześniejszym potwierdzeniu miejsca w danej klasie.
          UWAGA ! Klasy są kameralne, a liczba miejsc ograniczona!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, i do szybkiego umówienia wizyty w szkole !!!

Cztery kroki do wartościowej edukacji:

1.      Spotkanie rodziców z dyrektorem szkoły (oprowadzanie, rozmowa, dokumenty).

2.      Udostępnienie rodzicom treści umowy o kształcenie.

3.      Wizyta rekrutacyjna dziecka w naszej szkole lub w zerówce.

4.      Podpisanie umowy o kształcenie oraz dokonanie opłaty wpisowej.

Szczegółowe zasady rekrutacji

1.      Rodzice zainteresowani zapisaniem dziecka do Szkoły mogą kontaktować się celem umówienia spotkania pod numerami telefonu szkoły: 728-327-930  lub mailowo: sekretariat@szkolasloneczna.edu.pl

2.      Udział w rekrutacji jest bezkosztowy.